Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Коростень - не смітник!

  ПІБ ініціатора: Горнович Євгеній Валерійович
  Статус: На розгляді
  Петиція №5
  Дата початку збору підписів: 27.09.2017 14:29

  Суть електронної петиції

  На сьогодні в Україні проблема сміття – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Ця проблема давно перейшла з розряду побутових проблем в ранг національної катастрофи. На жаль не оминула вона і наш славний древлянський край, мальовниче місто Коростень і стала настільки кричущою що вислів «по вуха у смітті» чи не найкраще відображає масштаб ситуації, що склалася та постійно ускладнюється.
  Центральна площа біля міськвиконкому, парки та вулиці, тротуари й двори буквально встелені сміттям – від поодиноких недопалків та папірців до цілих куп непотребу. Сміття під ногами, об яке вже скоро будемо спотикатися, міська влада взагалі не помічає, напевно, сприймає його, як невід’ємну й неминучу частину пейзажу.
  Серед керманичів нашого міста, керівників профільних відділів та спів-робітників установ що за своїм функціональним спрямуванням зобов'язані дбати про чистоту у місті, вказують на «рятівне» пояснення, що наче коростенці мають не достатній культурний рівень, саме тому не в силах донести сміття до смітника.
  На моє власне переконання, дана проблема постала не тому , що коростенці «не достатньо культурні», а тому, що дуже часто складається ситуація, що нести сміття просто «немає куди».
  Картина, яка стала типовою - поодинокий смітник, який завалений купою сміття, і люди в кращому випадку кидають сміття на цю купу, а в гіршому просто під ноги.
  «Наріжним каменем» причини забруднення центральної частини міста, (про райони , які знаходяться на периферії я взагалі мовчу) є недостатня кількість, а іноді й повна відсутність урн для сміття.
  Враховуючи вище написане та у відповідності до чинного законодавства прошу:
  1.Встановити в м. Коростень достатню (передбачену санітарними нормами) кількість урн для сміття .
  2. Забезпечити чищення урн систематично в міру їх наповнення, шляхом належної організації роботи комунальних служб міста.
  Довідково: у відповідності до ч.3 п 3.1. Наказу № 145 від 17.03.2011 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць» встановлено:
  «На всіх об'єктах благоустрою повинні бути встановлені в достатній кількості урни для сміття. Відстань між урнами повинна становити 10-40 м на територіях з підвищеною щільністю населення та 50-100 м - на територіях із середньою і низькою щільністю населення. Урни обов'язково встановлюються в місцях зупинки громадського транспорту, входу в метро та громадських і житлових будівель та споруд. Чищення урн слід проводити систематично в міру їх наповнення. За утримання урн у чистоті відповідають підприємства, установи та організації, що здійснюють прибирання закріплених за ними територій.»

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію