Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Проблема безпритульних тварин в м. Коростень

ПІБ ініціатора: Вигівська Людмила Анатоліївна
    Статус: З відповіддю
    Петиція №1
    Дата початку збору підписів: 20.09.2017 20:26

Суть електронної петиції

Останнім часом дуже загострилася ситуація з безпритульними собаками у місті. Багато скарг надходить від коростенців стосовно збільшення популяції собак. Тварини збираються в групи, і це стає реальною агресивною проблемою. Непоодинокими стали випадки нападу зграй собак на дітей та підлітків, які призводять не тільки до тілесних ушкоджень, а й до психологічних травм. Дана ситуація потребує негайного вирішення та реальних дій з боку місцевої влади.
    Просимо уважно поставитися до піднятого питання, адже мова йде не тільки про комфорт, а й про безпеку громадян.

Відповідь на електронну петицію:

Голосування у підтримку Вашої пентиції завершено.  за підтримку віддано 128 голосів.

Згідно  міського ПОЛОЖЕННЯ про електронні петиції :

3.3. Електронна петиція розглядається за умови збору на її підтримку не менше 150 (сто п’ятдесяти ) підписів громадян протягом не більше 30 (тридцяти) днів з дня оприлюднення електронної петиції на порталі «Кабінет мешканця».

3.4. Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів розглядається як звернення громадян.

3.6. Інформацію про електронну петицію, по якій закінчився строк збору голосів, Адміністратор надає на паперових носіях до органів місцевого самоврядування протягом одного робочого дня після закінчення строку збору голосів для подальшого її розгляду.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію