• Thumb a41fccb5a96bb87ef52d750243dbb25e

Петиція №7
Дата початку збору підписів: 08.10.2017 06:30

Суть електронної петиції

16 липня 2017 року Виконавчим комітетом Коростенської міської ради прийнято рішення за №344 «Про тимчасові заходи щодо впорядкування процесу надання інформації щодо реєстрації місця проживання громадян міста Коростень».
Даним рішенням з 01.09.2017року заборонено керуючим компаніям з обслуговування житлових будинків, організаціям (ОСББ) міста видавати довідки, що містять інформацію щодо підтвердження зареєстрованого місця проживання і покласти цей обов’язок на КВЖРЕП №1.
Однак, як показала практика, ці дії призвели до невдоволення серед громадян міста. Багато людей не розуміють чому вони повинні звертатися за довідками до КВЖРЕП №1, простояти там чергу та ще за це сплатити якісь кошти.
Тому пропоную внести наступні зміни у рішення Виконавчим комітетом Коростенської міської ради за №344 від 16.07.2017 року:

1. пункт 2. викласти у такій редакції:
«Видача довідки про склад сім’ї (зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб) здійснюється відділом ведення Реєстру територіальної громади або об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельним кооперативом, виконавцем послуг з управління (утримання) багатоквартирного будинку (гуртожитку) за місцем проживання громадян».

2. пункт 3. викласти у такій редакції:
«Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельні кооперативи, виконавці послуг з управління (утримання) багатоквартирного будинку (гуртожитку) за місцем проживання громадян з врахуванням наявної у них інформації та даних, внесених до будинкових книг, видають відповідні довідки встановленої форми, в тому числі:

- довідки для оформлення приватизації житла;
- довідки для переоформлення особового рахунку на неприватизоване житло;
- довідки для взяття на квартирний облік, поновлення на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;
- інші довідки для надання за місцем вимоги за встановленими формами, в тому числі за формою згідно з Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 № 204.»

3. пункт 4. скасувати.

4. пункти 5 та 6, вважати пунктами 4 та 5.

Як приклад прийняття подібних рішень є рішення:
№ 247 від 19.04.2017р. – виконком Новомосковської міської ради;
№ 373-1 від 06.07.2016р. – виконком Луцької міської ради;

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію